Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Category
ku: پۆل

en: Custom
ku: درووستکراو
