Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Category
mn: Ангилал

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
