Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Machine name
ne: मशीन नाम
