Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Edit
nn: Rediger

en: Category
nn: Kategori

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
