Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Edit
oc: Modificar

en: Category
oc: Categoria

en: Custom
oc: Personalizat

en: Miscellaneous
oc: Divers

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Administrative title
oc: Títol per l'administracion

en: Administrative description
oc: Descripcion per l'administracion

en: Name is required.
oc: Lo nom es obligatòri.

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
oc: Aqueste títol serà utilizat dins l'administracion per identifier aqueste panèl. Se vide, lo títol de basa serà utilizat.

en: What category this content should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
oc: La categoria dins la quala aqueste contengut deu aparéisser. Se daissat void, la categoria serà "Divers".

en: Missing/deleted content
oc: Contengut mancant/suprimit

en: Make this content reusable
oc: Rendre aqueste contengut réutilisable

en: The machine readable name of this content. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
oc: Lo nom sistèma d'aqueste contèxte. Il deu èsser unique, e pòt pas conténer que des caractèrs alfanumerics e des caractèrs de soulinhament. Un còp creat, poiretz pas cambiar aqueste nom.

en: A description of what this content is, does or is for, for administrative use.
oc: Una descripcion de çò qu'est aqueste contengut, çò a quoi il es prévu, per l'interfàcia d'administracion.

en: The name can only consist of lowercase letters, underscores, and numbers.
oc: Lo nom ne pòt comportar que des letras minusculas, des tirets bas e des chiffres.

en: Content with this name already exists. Please choose another name or delete the existing item before creating a new one.
oc: Un contengut portant aqueste nom existís ja. Causissètz un autre nom o supprimez l'element pré-éxistent abans de crear lo novèl.

en: Configure content pane
oc: Configurar lo panèl de contengut

en: Configure this pane in administer >> structure >> custom content panes
oc: Configurar aqueste panèl dins administrar >> structure >> panèls de contenguts personalizats
