Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Edit
pl: Edytuj

en: Category
pl: Kategoria

en: Custom
pl: Własne

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Available variables
pl: Dostępne zmienne

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: Administrative description
pl: Opis administracyjny

en: Name is required.
pl: Nazwa jest wymagana.

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
pl: Tytuł ten będzie używany administracyjnie w celu identyfikacji tego okienka. Jeśli pole zostanie pozostawione puste, używany będzie zwykły tytuł.

en: What category this content should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
pl: W której kategorii powinna pojawiać się ta zawartość. Jeżeli pozostanie puste kategorią będzie "Miscellaneous".

en: Missing/deleted content
pl: Brakująca/usunięta zawartość

en: Make this content reusable
pl: Spraw, aby treść była wielokrotnego użytku

en: The name can only consist of lowercase letters, underscores, and numbers.
pl: Nazwa może zawierać tylko małe litery, podkreślenia i cyfry.

en: Configure content pane
pl: Skonfiguruj zawartość okienka
