Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Edit
ps: سمون

en: Category
ps: ټولی

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
