Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Edit
sl: Uredi

en: Category
sl: Kategorija

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Machine name
sl: Strojno ime
