Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Category
sq: Kategoria

en: Custom
sq: E personalizuar
