Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Edit
tr: Düzenle

en: Category
tr: Kategori

en: Custom
tr: Özel

en: Miscellaneous
tr: Çeşitli

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Administrative title
tr: Yönetsel başlık

en: Administrative description
tr: Yönetsel açıklama
