Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Edit
az: Dəyiş

en: Category
az: Kateqoriya

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq

en: Administrative description
az: İnzibati təsvir
