Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Category
el: Κατηγορία

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος
