Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Edit
et: Muuda

en: Category
et: Kategooria

en: Custom
et: Kohandatud

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Administrative description
et: Kirjeldus haldusliideses

en: Name is required.
et: Nimi on nõutud.
