Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Edit
id: Sunting

en: Category
id: Kategori

en: Custom
id: Tersuai

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Administrative title
id: Judul administrasi

en: Administrative description
id: Deskripsi administratif
