Panels PHP (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Edit
nl: Bewerken

en: Category
nl: Categorie

en: Custom
nl: Aangepast

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Administrative description
nl: Beheer-omschrijving

en: Name is required.
nl: Naam is verplicht.
