Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Edit
pt: Editar

en: Category
pt: Categoria

en: Custom
pt: Personalizado

en: Miscellaneous
pt: Variados

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Administrative title
pt: Título administrativo

en: Administrative description
pt: Descrição administrativa

en: What category this content should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
pt: Em qual categoria este conteúdo deve aparecer. Se deixado em branco, a categoria será "Miscelânea"
