Panels PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Administrative title
th: หัวข้อด้านการบริหาร
