Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Apply
ca: Aplica

en: Master
ca: Mestre
