Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: more
de: mehr

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Apply
de: Anwenden

en: Mini panel
de: Mini-Panel

en: Asc
de: Aufsteigend
