Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: more
eo: pli

en: Reset
eo: Restarigu

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Features
eo: Ecoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
