Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Features
et: Omadused

en: Apply
et: Rakenda

en: Mini panel
et: Minipaneel

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
