Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Apply
fa: تایید

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
