Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha3) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: more
ht: plis

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
