Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: more
nl: meer

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Mini panel
nl: Minipaneel

en: Asc
nl: Oplopend
