Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Panels
oc: Escapolons

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Apply
oc: Aplicar

en: Mini panel
oc: Mini-panèl

en: Master
oc: Maître
