Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: Panels
pl: Panele

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
