Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: more
sk: viac

en: Panels
sk: Panely

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Apply
sk: Použiť

en: Asc
sk: Vzostupne
