Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Features
tr: Özellikler

en: Apply
tr: Uygula

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
