Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: more
vi: thêm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Features
vi: Tính năng

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
