Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
