Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Features
be: Функцыі

en: Apply
be: Ужыць
