Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: more
cs: více

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
