Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
