Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: Panels
eu: Panelak

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka
