Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: Panels
hr: Paneli

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Features
hr: Značajke

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
