Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Features
hu: Jellemzők

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Mini panel
hu: Minipanel

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
