Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: more
id: selengkapnya

en: Page
id: Halaman

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Features
id: Fitur

en: Apply
id: Terapkan

en: Asc
id: Urutan turun
