Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: more
ja: 続き

en: Reset
ja: リセット

en: Panels
ja: パネル

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Features
ja: フィーチャー

en: Apply
ja: 適用

en: Mini panel
ja: ミニパネル

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
