Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: more
jv: pepaké

en: Reset
jv: Baléknā

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Asc
jv: Urut Maju
