Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Features
lt: Savybės

en: Apply
lt: Pritaikyti
