Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
