Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: Panels
ru: Панели

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Features
ru: Особенности

en: Apply
ru: Применить

en: Mini panel
ru: Мини-панель

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
