Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir
