Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: Panels
da: Paneler

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Asc
da: Stigende
