Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha5) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Asc
el: Αύξ
