Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: Panels
fi: Paneelit

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Apply
fi: Käytä

en: Mini panel
fi: Minipaneeli

en: Master
fi: Isäntä
