Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: more
is: meira

en: Reset
is: Endursetja

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
