Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt
