Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
