Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Apply
ug: قوللىنىش
